O mně

Hanka Půlpánová - akreditovaná lektorka Mohendžodáro

>    Jsem Žena... Jdu životem a jsem vděčná za vše a za každého, koho ve svém životě potkávám... 

>   Jsem Tanečnice... Miluji tanec.... Od dětství jsem tančila balet, scénický a lidový tanec... Tanec je můj život a je to skvělý lék na tělo i na duši…  

>   Jsem Matka... Narodily se nám dvě krásné dcery, Bára a Sára, a ty jsou mými učitelkami, den co den.

>   Jsem Manželka... Jdu již 15 let životem s úžasným vědomým mužem a naše partnerství mě posiluje a jeho podpora a láska mi umožnila být tam kde jsem.

>   Jsem cestovatelka tělem i duší... Baví mě cestovat, poznávat různá místa, potkávat nové lidi a kultury a mezi nejoblíbenější místa patří zejména Hawaii, Cornwall, Itálie, Singapur a má milovaná Austrálie, která je mým druhým domovem. 

>    Mými učitelkami jsou MUDr. Monika Sičová, Ma Ananda Sarita, Ma Prem Tanmaya...
 

Proč přijít na kurz zrovna ke mně? .o)

>    Podporuji ženy, aby si vzaly zpět svou jedinečnost, divokost, spontánnost a blaženost… Aby objevily své ženské dary a žily život v lásce a radosti.

>   Skrze tyto techniky pomáhám ženám s otěhotněním, se zdravotními problémy i naučit se mít ráda a znát sama sebe, být vědomá ve svém nádherném těle a vášnivá v mileneckém vztahu.o)

>   Miluji dívat se do zářících očí žen, které odchází z mých workshopů a nesou to světlo, lásku a radost do své rodiny, ke svému muži a dětem. 

>   Věřím, že tohle je síla, která pomůže zachránit tento svět!

 

>   Dej na svůj pocit… Není náhoda, když Tě to táhne pocitově zrovna ke mně.o)

 

Chceš být také požehnaná, radostná a vitální? Přidej se k nám… přihlaš se na hanka@moudrostzeny.cz na některých z mých kurzů nebo se připoj na FB stránce Moudrost ženy zde>>