Základní kurz Mohendžodáro Praha 8 - únor - červen 2020

Datum: 16. 2. 2020 10:00 - 16. 2. 2020 15:00 , další termíny: 1.3., 29.3., 19.4., 17.5., 7.6.

Místo: Centrum AVASA, Křižíkova 308/19 (cca 170m od metra B/C Florenc), 186 00 Praha 8 - Karlín

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Docházkový kurz

Cena: 6.600 Kč za 6 nedělních workshopů, sleva do 16.2.! Kč

Lektoři: Hanka Půlpánová - Moudrost Ženy

Tajemné a omlazující cvičení MOHENDŽODÁRO

Zdravé pánevní dno - základ ženského zdraví. Tanec, meditace, ženský kruh, Mohendžodáro... 

Milé ženy,

zvu Vás na cyklus 6 nedělních workshopů pro ženy - setkávání v kruhu žen, spontánní tanec, meditace, sdílení a léčivé cvičení Mohendžodáro.

Přijďte se uvolnit, zrelaxovat a nabít se novou energií ;o) Ukážeme si základ cvičení MOHENDŽODÁRO - tantra jógy pro ženy. Na prvním workshopu 16.2. si povíme o pánevním dnu a proč je důležité jej umět správně posilovat i uvolňovat. Naučíme se pánevní dno najít, cítit jej a komunikovat a sním…

Mohendžodáro je cvičení, které muž nesmí vidět... ale tanec, který muž musí vidět...

Tajemné, omlazující a zkrášlující cvičení ze starodávné indické tradice a je určeno pouze ženám. Má blahodárné účinky na tělo i duši a je vhodné na posílení pánevního dna, zejména po porodu a v případě inkontinence či poklesu dělohy. Mohendžodáro pomáhá při bolestivé či nepravidelné menstruaci nebo při gynekologických zánětech... pro radost, zdraví a krásu... pro ženy všeho věku... v každé fázi lunárního cyklu.o)

Mohendžodáro tvoří na fyzické úrovni 9 asán, které na sebe volně navazují... Ze začátku jde o cvičení, ale postupně se stává tancem a meditací. Při pravidelném cvičení přináší okamžité obnovení ženské sexuální síly a poskytuje řešení většiny ženských problémů, a to jak zdravotních, tak emocionálních a duchovních.

Mohendžodáro zahrnuje starobylé sexuální praktiky spojené s nejmodernějšími poznatky západní medicíny.

Při pravidelném cvičení ozdravujeme a posilujeme pánevní dno. Většina žen se svým pánevním dnem nepracuje do té doby, než s ním mají problém, ať už se jedná o pokles dělohy nebo inkontinenci či další onemocnění ženských orgánů, které s pánevním dnem souvisí. Jestliže je pánevní dno zdravé a pružné, je to dobrý předpoklad pro zdravý a spokojený sexuální život.

Začněte vědomě pracovat se svým pánevním dnem a naučte se rozvádět energii do celého těla. Přinese to více energie i do vašeho života.o)

Cykus 6 workshopů od února do června 2020:

1. setkání 16. února - Dynamika pánevního dna - naučíme se najít a procítit pánevní dno... posilovat jej i uvolňovat.... Ze zkušenosti se ženami vím, že je potřeba se naučit pánevní dno nacítit a umět s ním nejprve komunikovat, než jej začneme posilovat...

Mateřský okruh 4 asán: 1.3., 29.3., 19.4., 17.5., závěrečný rituál 7.6. (propojení všech asán pouze pro ženy, které prošly všechny asány.o)) 

Pokud Vás oslovuje tento workshop, přihlašte se na hanka@moudrostzeny.cz nebo vyplňte FORMULÁŘ ZDE. Místo je rezervované po zaplacení kurzovného na účet 421972/5500. Kurzovné do 16.2. se slevou 6.600 Kč, později 7.200 Kč. 

Pokud máte dotazy, zda je tento kurz vhodný právě pro Vás, ozvěte se mi.o)

Těším se na vás❤️ Hanka Sharda


Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.